İzmir Evden Eve Nakliyat

Metropol evden eve taşımacılık İzmir'in önde gelen evden eve taşımacılık firmalarından olup Şehir içi ve Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Metropol nakliyat tüm müşterilerine %100 Müşteri memnuniyeti garanti etmektedir.

Taşımacılık öncesi hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir Evden Eve Firmaları

İzmir'de evden eve taşımacılık firması dendiğinde akla gelen ilk firma olmak tesadüf değil. Metropol NakliyatKaliteli, Güvenli, Sigortalı, Ambalajlı ve Ekonomik Hizmet sağlamaktadır.

izmir evden eve taşımacılık

Metropol evden eve nakliyat için evden eve taşımacılık yaparken en önemli husus %100 Müşteri memnuniyeti olup tüm şirket çalışanlarımızın takip etmiş olduğu bir çizgi bulunmakta.

Bu çizgi, taşımacılık öncesinden taşımacılık işlemi bitene kadar geçen zaman zarfında müşterilerilere karşı sergilenecek tutumu belirleyip siz degerli müşterilerimizin memnuniyetini ortaya koymaktadır.

Metropol nakliyat çelik kasalı ve farklı ebatlara sahip geniş araç filosu ile İzmir'de şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Araç Filosu

Nakliyat ile ilgili taleplerinizi iletişim sayfasında yer alan telefonlardan birine iletmeniz durumunda dilerseniz nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması, eşyalarınızın hassasiyetine göre eleman ihtiyacı ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit ederek planlama yapar.

Araç filomuzda 8,5 , 7,5 ve 6,5 metrelik uzunluğunda sahip çelik kasalı araçlar yer almakta 668 Poker olup her türlü kapasiteye sahip ev eşyasına uygundur. Araçlarımızın tamamında bir ekip yer almakta olup ufak boy araçlarda 3, orta boy araçlarda 4 ve büyük boy araçlarda 5 kişilik uzman ekip yer almakta olup her ekibimizde uzman bir mobilyacı ve bol bol ambalajlama malzemesi bulunmaktadır.

izmir evden eve taşımacılık

Şirketimiz şoförlerinin tamamı en az 5 yıl uzun yol deneyimine sahip olup araç ile birlikte hareket eden tüm çalışanlarımız profesyonel anlamda eşya paketleyebilmektedir.

Paketleme işlemlerinde sıfır ambalajlama malzemesi kullanılmakta olup eşyalarınız önce streç folyoya sarılarak nem, rutubet ve tozlara karşı korunmuş olup daha sonra üzerine balonlu naylon sarılarak darbelere karşı korunmuş hale getirilir.

Anlaşmalı olduğumuz HDI sigorta sayesinde tüm taşımacılık işlemleri sigortalı olarak gerçekleştirilip en ufak bir hasarın söz konusu olması halinde zararınız en kısa sürede karşılanmaktadır.

Tarafımızdan alacağınız hem Sigortalı hem %100 Müşteri memnuniyet garantilidir.

Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional