İzmir Evden Eve Nakliyat

Metropol evden eve taşımacılık İzmir'in önde gelen evden eve taşımacılık firmalarından olup Şehir içi ve Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Metropol nakliyat tüm müşterilerine %100 Müşteri memnuniyeti garanti etmektedir.

Taşımacılık öncesi hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir Evden Eve Firmaları

İzmir'de evden eve taşımacılık firması dendiğinde akla gelen ilk firma olmak tesadüf değil. Metropol NakliyatKaliteli, Güvenli, Sigortalı, Ambalajlı ve Ekonomik Hizmet sağlamaktadır.

Evden Eve Taşımacılık

Şirketimiz Türkiye'nin her yerinden her yerine her yerine Ev taşımacılık hizmetlerini çelik kasalı araçlar ve profesyonel çalışanları ile gerçekleştirmektedir. %100 Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmekte olan şirketimiz tüm taşımacılık hizmetlerini sigortalı olarak gerçekleştirmektedir.

Kalitemiz Belgelendi

Şirketimiz Türk Standartları Enstitüsü tarafından TSE-HYB belgesine laik görülmüştür. Hizmet yeterlilik poker online belgesi alabilmek için kusursuz bir hizmet vermek zorundasınız. Türk Standartları Enstitüsü tarafından görevlendirilen yetkili işyerine gelerek sağlamış olduğunuz hizmeti denetler, yeterlilik görmesi halinde şirketinizin kalitesini belgelemek adına şirketinize bu belgeyi verirler.

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Şirketimiz HDI ve Anadolu sigorta ile anlaşmalı olup hem çalışanlarımızın mesleki sorumluluk sigortaları bulunmaktadır, hem de tüm taşımacılık hizmetleri için ayrıca bir sigorta yaptırılmaktadır. Taşımacılık bitiminde eşyalarını kontrol ederken gözünüze çarpan bir kusur meydana gelmiş ise sigorta şirketine haber verilerek sigorta şirketinden eksper talep edilir.

Sigorta şirketleri hasar tespiti sonrasında en geç 14 gün içerisinde zararı karşılamaktadır.

Profesyonel Çalışanlar

Şirket çalışanlarımızın tamamı en az 5 yıllık mesleki deneyime sahiptir.

Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional