Kurumsal

1988 yılında İzmir'de kurulan Metropol taşımacılık bugün Türkiye'nin en geniş araç filosu ile tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir. Hizmetlerimizin tamamı Sigortalı ve Garantilidir.

Misyonumuz

Şirket olarak kurulduğumuz günden bugün'e misyonumuz Türkiye'de ev taşımacılığının standartlarını belirlemek ve Türkiye'de evden eve nakliyat'ın ne şekilde yapılacağına örnek olmak.

Vizyonumuz

Daha büyük, daha profesyonel ve daha iyi olmak. Şirket olarak bulunduğumuz konum'u korumaktan ziyade her geçen gün hizmet kalitesini biraz daha artırarak zirvenin vazgeçilmezi olmak.

Metropol

Metropol Evden Eve Nakliyat

1988 yılında kurulan Metropol nakliyat İzmir'in ilk evden eve taşımacılık firmalarından birtanesi olup kurulduğu günden bugün'e taşımacılığın getirmiş olduğu zorlukları bu geçen zaman zarfı içerisinde en az'a indirgemeyi hedefleyerek çalışma temposunu en üst seviyeye çıkarmıştır.

İzmir'de yapılacak olan Ev, Ofis, Banka ve Kurum taşımacılık hizmetleri için tarafımızdan ücretsiz Poker 99 ekspertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Şirketimiz geniş araç filosu ve dış cephe asansörü ile şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmetini sigortalı ve profesyonel bir şekilde sağlamaktadır.

Şirketimizin günlük İstanbul, Ankara, Kayseri ve Diyarbakır seferleri bulunmakta olup bu güzergah üzerinde birçok şehir'e hizmet vermektedir.

Bizden teklif almadan kesinlikle taşınmayın...

Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional